Niezapomniana przygoda z Tymbarkiem kończy się na PGE Narodowy ?. Meldujemy,że zdobyliśmy V miejsce w Polsce w Wielkim Finale XXII edycji Turnieju „Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku” ?⚽️ jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy w Ogólnopolskim Finale największego w Europie turnieju piłki nożnej dla dzieci tak dzielnie reprezentowali naszą szkołę, Sportowe Śródmieście , Miasto Stołeczne Warszawa oraz całe województwo mazowieckie ?.

Cytat z hymnu turnieju będzie grał naszym uczniom jeszcze długo w głowie...
„Uda się jednemu na stu
Możesz być nim Ty jeśli tylko masz już
Konsekwencję pasję i sprawność by wyjść
Z podwórka na stadion”
Może być zdjęciem przedstawiającym ‎10 osób i ‎tekst „‎miejsce Finat z podwórka na Stadion ogólnopolski Puchar Tymbarku ای TYMBARK TYMBARK PZPN TYMBARK TYMBARK TYMBARK TYMBARK TYM TYMBARK TYMBARK TYMBARK TYMBARK TYMBARK S TYMBARK Szkoła Podstawowa nr 216 im. Bohaterów Pawiaka‎”‎‎

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i tekst „TYMBARK 日”

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe wydarzenie piłkarskie dla dzieci w Europie, w którym udział wzięło do tej pory ponad 2,5 miliona dziewcząt i chłopców z całego kraju. Organizatorem rozgrywek jest Polski Związek Piłki Nożnej, sponsorem głównym wydarzenia od 16 lat jest firma Tymbark.

XXII edycja Turnieju odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. W Komitecie Honorowym wydarzenia znalazły się Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Ministerstwo Zdrowia.

Dzięki wygranej  w Wojewódzkim Finale turnieju nasza drużyna chłopców do lat 12 zmierzy się z najlepszymi z całej Polski.Już teraz gratulujemy im ogromnego sukcesu i trzymamy kciuki podczas WIELKIEGO FINAŁU,który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Reprezentanci

Bruno, Kuba.Sz, Krzysiek, Stasiek, Kuba.B, Igor - Varsovia

⚽Patryk, Tymek - Akademia Piłkarska Wilki Warszawa

⚽Maks - Talent Warszawa

⚽Tymek - Bemowski Klub Sportowy "7" Warszawa

Nasi_ZWYCIĘZCY.jpg

Nasi_ZWYCIĘZCY_1.jpg

Nasi_ZWYCIĘZCY_2.jpg

Weronika_Sieńko.jpg

Z cyklu #młodzisportowcySP210 przedstawiamy Weronikę, uczennicę 8 klasy sportowej, która uprawia piłkę ręczną.Wytrwałość,odpowiedzialność,zaangażowanie i wsparcie to cechy, które wymienia jako niezbędne do uprawiania tej dyscypliny.Przygodę ze sportem zaczynała od koszykówki, ale po rozmowach z trenerem zmieniła dyscyplinę.Weronika to ambitna zawodniczka, która świetnie łączy sport z nauką.W wolnym czasie słucha muzyki, tańczy i spotyka się z przyjaciółmi.Podkreśla, by angażować się w wybrane przez siebie zajęcia na 100% i dbać o zdrowie.

Weronika_Sieńko_1.jpg

Nasz uczeń  zdobył brązowy medal  w zawodach lekkoatletycznych (bieg na 300 m) w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży .Gratulujemy sukcesu !

Projekt_bez_tytułu_43.jpg

Projekt_bez_tytułu_42.jpg

Nasze dziewczyny reprezentowały  Sportowe Śródmieście w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce nożnej.

W Mistrzostwach Warszawy szkół podstawowych w piłce nożnej nasi chłopcy zdobyli V miejsce .Gratulujemy !

Projekt_bez_tytułu_40.jpg

Projekt_bez_tytułu_41.jpg

Z Mistrzostw Śródmieścia w Lekkoatletyce, w kategorii 7-8 klasy organizowanych przez Sportowe Śródmieście ,reprezentacja naszej szkoły przywiozła worek pełen medali ?:
?‍♀️ 100 metrów?,200 metrów?, 300 metrów??,600 metrów?,4x100 metrów?
?‍♂️ 100 metrów??,300 metrów?,1000 metrów?,4x100 metrów?.

Projekt_bez_tytułu_38.jpg

Projekt_bez_tytułu_39.jpg

Spotkanie_Kai_z_Marcinem_Gortatem.jpg

Nasi uczniowie mierzą wysoko ??  Marcin Gortat z uczennicą naszej szkoły- Kają .

Projekt_bez_tytułu.pngZ cyklu #młodzisportowcySP210 przedstawiamy Julkę, uczennicę 8 klasy sportowej, która uprawia piłkę ręczną.Tą dyscypliną zajmuje się od początku szkoły podstawowej,trenuje trzy razy w tygodniu.W grze liczą się dla niej, oprócz rywalizacji, zasady fair play i koleżeńskość.Julka w wolnych chwilach lubi oglądać seriale,jeżdzić na rowerze,spotykać się ze znajomymi... i spać;) Ma wielu idoli, których ceni, ale żadnego z nazwiska nie chce wymieniać.Koleżankom i kolegom zaleca ruch, który sama tak lubi.O przyszłości jeszcze konkretnie nie myśli, na razie przed nią egzaminy i wybór nowej szkoły.Życzymy, by spełniły się jej wszystkie marzenia.

Projekt_bez_tytułu_34.jpg

Reprezentacja dziewcząt wygrała Mistrzostwa Śródmieścia w piłce nożnej w kategorii Dzieci i dorzuciła tym samym kolejny złoty medal do naszej kolekcji.

Projekt_bez_tytułu_19.jpg

Wygraliśmy rywalizację w Mistrzostwach Śródmieścia i będziemy reprezentowali naszą dzielnicę w Mistrzostwach Warszawy.?
 Projekt_bez_tytułu_29.jpg
Projekt_bez_tytułu_30.jpg

jan-kwiatkowski-kopia.jpg

Z cyklu #młodzisportowcySP210 przedstawiamy Janka, ucznia 8 klasy sportowej,  który jest wychowankiem sekcji piłka nożna w  UKS Varsovia  i uprawia tę dyscyplinę sportową od czwartego roku życia. Zachęcił go do tego tata, który też trenował piłkę. Janek temu zajęciu poświęca swój cały wolny czas, trenuje bowiem 3-4 godziny dziennie, do tego ma specjalnie opracowaną przez trenera dietę.

Swoją przyszłość też wiąże ze sportem, pragnie bowiem zostać zawodowym piłkarzem, czego mu życzymy.

Janek_Kwiatkowski.jpg

Gratulujemy!

Weronika Stegienko dostała powołanie do Reprezentacji Polski Kobiet U-15.

drugie-zdjecie.jpg

GłówneZdjęcie_1.jpg

Gratulujemy uczniom naszej szkoły zdobycia II miejsca w Wojewódzkim Turnieju Zapaśniczym "Mata w każdej szkole" organizowanym przez Polski Związek Zapaśniczy.

Projekt_bez_tytułu_12.jpg

Gratulujemy naszym dziewczętom z klas 7-8 zdobycia VI miejsca w Mistrzostwach Warszawy w koszykówce. Powiększamy dzięki temu nasz dorobek punktowy w rywalizacji szkół podstawowych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

WOMkosz.jpg