Dzieje się 2023/24

Słoneczko Życzliwości

Słoneczko Życzliwości na zajęciach świetlicowych w klasie 1a

Dzień Życzliwości

 W Dniu Życzliwości pozdrawiamy i wysyłamy kolorowe emotki. Świetliczaki z klasy 2a 

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.  Z tej okazji uczniowie z klasy 3a podczas zajęć świetlicowych wykonali plakat na temat życzliwości, która zmienia świat.  Uśmiech, miły gest, dobre słowo i pomocna dłoń mogą wiele zdziałać.   Znajdź się wśród życzliwych!!!.

Kolejna nagroda za Talenciaki

Udało nam się zebrać wszystkie potrzebne Talenciaki na kolejną nagrodę.Dziekujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie 🫶  Zbieramy dalej,akcja trwa do 5 listopada.

Święto Latawca

Dziś w naszej szkole odbyło się Święto Latawca. Nauczyciele świetlicy przygotowali dla przedszkolaków czas pełen zabawy i tańca. Był quiz o latawcach, pokaz przyniesionych przez przedszkolaki latawców, za które otrzymały nagrody i dyplomy od jury w składzie p. dyrektor Ewy Kalińskiej, p. wicedyrektor Jolanty Dankowskiej oraz p. Justyny Kuleszy z naszej biblioteki szkolnej. Na zakończenie
+ Read More

Barwy jesieni

Listopad zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim słota i szaruga. Uczniowie z klasy 3a podczas zajęć świetlicowych zatrzymali piękno jesieni w swoich pracach. Ozdobili drzewa liśćmi w jesiennych barwach.

Ceramika

Oto efekty pracy uczniów z klasy 3a w pracowni ceramicznej Amfora:

Zajęcia ceramiczne w pracowni Amfora

Uczniowie z klasy 3a podczas zajęć ceramicznych w pracowni Amfora lepili przedmioty z gliny, a następnie je malowali. Teraz czas na wypalenie prac w piecu.

Dzień Nauczyciela

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej uczniowie z klasy 3a podczas zajęć świetlicowych przygotowali laurki dla swojej Pani.

Talenciaki

Drodzy Rodzice i Uczniowie, udało nam się zebrać 600 Talenciaków na pierwszą nagrodę. Zbieramy dalej i dziękujemy za zaangażowanie.

Jesienne przetwory

“Zapachy jesieni zamknięte w słoikach” – prace uczniów z klasy 3a wykonane podczas zajęć świetlicowych.

Jesień wkroczyła w nasze progi

Jesień wkroczyła w nasze progi. Na zajęciach plastycznych w świetlicy dzieci z 2a wykonały pracę z przyniesionych przez siebie zbiorów – liści, kasztanów i żołędzi.

Piknik Jesienny

30 września w naszej szkole odbył się Piknik Jesienny. Nie zabrakło pysznego jedzenia, były konkursy, jesienne fryzury , rękodzieła, fotobudka oraz grill. Stoiska poszczególnych klas były pięknie udekorowane barwami Jesieni i jej symbolami.

Akcja Szkoły Pełne Talentów

Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w akcji Szkoły Pełne Talentów.  Za każde zakupy w sklepach Lidl i wydane tam 50 zł – w tym jeden owoc lub warzywo, otrzymujemy “Talenciaka”. Zebrane Talenciaki zamienimy na nagrody. Na chwilę obecną mamy na koncie 285 Talenciaków. Zachęcamy do udziału!

30. finał ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata

W dniach 15 – 17 września 2023 r. przypada 30. finał ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Sprzątanie świata łączy ludzi”.  Uczniowie z klasy 3a podczas zajęć świetlicowych przygotowali plakat pod hasłem “Ziemia w naszych rękach”.

Wakacje już za nami

Wakacje już za nami.Zatrzymaliśmy nasze wspomnienia i na zajęciach w świetlicy wykonaliśmy krajobrazy z nad morza. Przy pracy używaliśmy piasku, kamyków i muszelek. Powoli witamy Jesień, która w tym roku mocno przypomina o lecie i zaczyna mienić się różnymi barwami. Pojawiają się też grzyby.

Uroczyste przyjęcie nowych uczniów klas pierwszych do grona świetlicy

15 września odbyło się uroczyste przyjęcie nowych uczniów klas pierwszych do grona świetlicy. Przygotowano moc atrakcji, były zabawy ruchowe, muzyczne, taneczne i wiele innych. Każdy nowy “Świetliczak” otrzymał pamiątkowy medal oraz moc upominków  Jesteśmy z WAS dumni i czujemy MOC.

Pracownia ceramiczna “Amfora”

Po wakacyjnej przerwie wracamy do zajęć w pracowni ceramicznej “Amfora”. Dzieci lepiły miseczki, zwierzątka i inne – prace według własnych pomysłów.

Dzień kropki

Dzień kropki, dniem kreatywności, zabawy i odwagi…to wesoły czas, dziś każdy świetliczak mógł poczuć się wyróżniony i ważny…

Wspomnienia z wakacji…

Piękna pogoda sprzyja wspomnieniom z wakacji…Uczniowie z klasy 1a na zajęciach świetlicowych przygotowali magiczne okulary dzięki, którym mogli wrócić do wakacyjnych chwil…

Jeszcze czujemy lato

Jeszcze czujemy lato, zatem letnie świetlicowe zajęcia plastyczne i sportowe odbywają się na świeżym powietrzu.

Witajcie po wakacjach

Witajcie po wakacjach, mamy nadzieję, że wypoczęliście i z zapałem ruszycie do nowych wyzwań. Jak zauważyliście w świetlicy zmiany… świeżo pomalowane ściany, nowe stoliki i krzesełka, mięciutkie dywany i ogrom nowych zabawek…A to wszystko, żeby stworzyć dla Was miłą i domową atmosferę.

Skip to content