Aktualności 2021/22

Zajęcia wakacyjne w języku ukraińskim dla dzieci od 12 lat

Wakacje!

Po całorocznej pracy czeka nas zasłużony wypoczynek. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji, niech będą pełne słońca, radości i uśmiechów. Podczas zakończenia roku szkolnego w dobry nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy 2b,którzy przygotowali wakacyjne przedstawienie.  Pożegnanie absolwentów „Masz jedno życie, jeden punkt. Co zdążysz zrobić to zostanie. Choćby ktoś inne mieć mógł zdanie. A więc pamiętaj w
+ Read More

Oddanie czci więźniom Pawiaka

82. ROCZNICA EGZEKUCJI WIĘŹNIÓW W PALMIRACH 21 czerwca 2022 r. obchodziliśmy 82. Rocznicę Egzekucji Więźniów Pawiaka w Palmirach. Uczciliśmy pamięć 362 więźniów Pawiaka, w tym 82 kobiet, rozstrzelanych przez Niemców w dniach 20–21 czerwca 1940 r. w Palmirach. Była to największa egzekucja przeprowadzona w tej miejscowości. Zginęli wówczas wybitni działacze społeczni i polityczni, dziennikarze, lekarze,
+ Read More

Skip to content