Autorskie z pisarzem Panem Marcinem Koziołem

20 listopada odbyło się w naszej szkole spotkanie autorskie z pisarzem Panem Marcinem Koziołem. Klasy 1-3 wysłuchały niezwykłych opowieści o wombatach, poznały historię jednego z nich, a mianowicie Malinki. Pan Marcin wprowadził nas w ten niezwykły świat zwierząt, prezentując fragmenty swej książki oraz ciekawe zdjęcia i filmiki. Drugie spotkanie, dla klas 4, poświęcone było niesamowitym psom i ich historiom. Uczniowie dowiedzieli się, jakiego psa miał Fryderyk Szopen, kto był „psyjacielem” Henryka Sienkiewicza czy skąd wzięło się imię Puka-psa Stefana Żeromskiego. Po spotkaniach autor rozdawał autografy i wpisywał się do swoich książek. Wszystkie ,o których opowiadał Pan Marcin, znajdziecie w naszej bibliotece, dlatego zapraszam, by wypożyczyć te, których np. jeszcze nie znacie.
Pierwsze spotkanie sfinansowano ze środków NPRCZ, zaś drugie opłaciła Rada Rodziców, za co bardzo dziękujemy.

Skip to content