Spotkanie autorskie z pisarzem p. Marcinem Koziołem

22 marca kl.2a uczestniczyła w spotkaniu autorskim z pisarzem p. Marcinem Koziołem. Okazją była jedna z jego ostatnich opowieści pt. Psyjaciele. Pan Marcin w niezwykły sposób zaprezentował bohaterów swojej książki oraz ich losy, wśród nich znaleźli się, m.in. samozwańczy sekretarz Henryka Sienkiewicza Wykop czy niesforny łowca przygód Puk Stefana Żeromskiego. Podczas spotkania dzieci miały nie tylko okazję wysłuchać tych historii, ale i obejrzeć zdjęcia z wypraw autora czy zadać mu pytania o inspiracje do książek, które tworzy.
Gorąco polecamy wszystkie książki p. Marcina Kozioła i bezpośredni z nim kontakt, gdyż potrafi w niesamowity sposób opowiadać historie, których jest autorem oraz tworzy wspaniały klimat spotkania.

Skip to content