Uroczysta akademia z okazji 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej

13 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej. Tego dnia, odświętnie ubrani, spotkaliśmy się, by uczcić święto nas wszystkich: uczniów, nauczycieli i innych pracowników oświaty. Podczas apelu wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor, w którym przybliżyła historię Dnia Edukacji Narodowej, złożyła podziękowania wszystkim pracownikom szkoły i wręczyła nagrody za osiągnięcia w pracy zawodowej. Po części oficjalnej wystąpili nasi uczniowie, którzy w krótkim programie artystycznym zaprezentowali, jak wyglądała nauka w poszczególnych epokach, zaczynając od średniowiecza, a kończąc na czasach współczesnych. I właśnie takim współczesnym akcentem-piosenką z dedykacją dla wszystkich pracowników i uczniów- zakończono występy.

Skip to content